Navigation Menu

TOP 10 kolory jesień/zima 2016


#1
RDZAWY

Neutralny, ale bardzo wyrazisty kolor, inspirowany krajobrazami przyrody o zachodzie słońca i zardzewiałymi metalami. Odcień ciepły jak spadające, jesienne liście jest doskonałą bazą do budowania jesienno - zimowych stylizacji. Kolor pojawił się na wybiegach m.in. Fendi, Etro i Jil Sander. Propozycją są rdzawe total looki, w których możemy mieszać odcienie tego koloru. Idealnie wyeksponujemy go na płaszczu lub zamszowej kurtce ocieplając swoją stylizację.

 Od lewej strony: Etro, Berluti, Jil Sander, J.W. Anderson, Fendi, Etro

Inspiracje:


#2
KAWOWY

Inspirowany świeżą, parzoną, turecką kawą odcień brązu to jeden z najczęściej powtarzających się kolorów na wybiegach. Bardzo modny w zestawieniu od głowy do stóp. Odcień bardzo elegancki, który sprawdzi się zarówno na płaszczach i garniturach. To jeden z moich ulubionych kolorów tego sezonu!

 Od lewej: Etro, Jil Sander, Emporio Armani, Patrick Ervell, Emporio Armani, Corneliani

Inspiracje:


#3
IMBIROWY
Odcień imbiru to nowy kamel! W bardziej żółtej i bledszej wersji pojawił się na wybiegach Balmain, Fendi i Emporio Armani. 

Od lewej: Jil Sander, Balmain, Emporio Armani, Fendi

Inspiracje:#4
ŚWIERKOWY

Przygaszony odcień zieleni w świerkowej tonacji to bezapelacyjnie hit tego sezonu! Użyty na miękkich i połyskujących tkaninach dodaje elegancji i wyjątkowości. To połączenie zieleni z morskim odcieniem niebieskiego. Idealnie pasuje w połączeniu z czernią i granatem.

 Od lewej: Berluti, Berluti, Craig Green, Burberry, Burberry, Fendi

Inspiracje:#5
CYTRYNOWA ZIELEŃ

Bardzo elektryczny i energizujący kolor! Jeden z jaśniejszych kolorów, które dominowały na jesienno-zimowych wybiegach. Idealnie współgra z szarością lub kolorem khaki. Świetny jako mało element w postaci swetra, spodni lub szala, albo w postaci total looku.

 Od lewej: Rochambeau, Corneliani, Maison Margiela, Rochambeau, Corneliani, Maison Margiela

Inspiracje:#6
KAMIENNA SZAROŚĆ

Bardzo neutralny kolor, który może stanowić bazę do tworzenia codziennych stylizacji. Całe sylwetki w tym kolorze pojawiły się na wybiegach Billy Raid i Berluti. Kolor nawiązujący do szarych kamieni i jasnego marmuru.

Od lewej: Billy Raid, Maison Margiela, henrik Vibskov, Berluti

 Inspiracje:#7
CEMENTOWY

Inspirowany gołębimi piórami i miejskim cementem odcień szarości to świeży kolor w modzie męskiej na jesień/zimę. Najlepiej wygląda jako okrycie wierzchnie w postaci płaszcza.

 Od lewej: Baja East, Baja East, Calvin Klein, Patrick Ervell, Calvin Klein, Billy Raid

Inspiracje:#8
CIEMNOSZARY / SHARK SKIN

Chłodny odcień szarości z domieszką niebieskiego to kolejny neutralny kolor do wykorzystania w budowaniu męskich stylizacji. Bardzo wyrafinowany będzie doskonałą bazą do dwurzędowych marynarek i oversize'owych płaszczy.

 Od lewej: Calvin Klein, Corneliani, Jil Sander, Craig Green, Emporio Armani, Kolor

Inspiracje:#9
KOŚĆ SŁONIOWA

Zimowa odpowiedź na biały kolor. Kość słoniowa to wręcz pozorom bardzo łatwy kolor do łączenia. Wygląda obłędnie w total lookach, ale również jako rozjaśniający akcent. Wyróżnia go duża dawka nonszalancji, która spodoba się mężczyznom ceniącym elegancki styl.

Od lewej: Canali, Canali, Brioni, Andrea Pompilio, Brioni, Canali

Inspiracje:#10
PORCELANOWY NIEBIESKI

Jeden z niewielu pastelowych kolorów dominujących w tym sezonie. Nowością są płaszcze i kurtki w tym kolorze, które mogliśmy zobaczyć m.in. na wybiegu Lacoste. Inspiracją są błękity nieba, zamglone krajobrazy i klasyczna, niebieska porcelana.

 Od lewej: Lacoste, Kolor, Walter Van Beierendock, Maison Margiela

Inspiracje:

0 komentarze:

Follow @ myanatomyoffashion