Navigation Menu

SVOI Mysia 3

Dzisiaj chciałbym zabrać Was do nowego miejsca na modowej mapie Warszawy. Projekt SVOI za którym stoi Łukasz Zarzyczny to kontynuacja działalności, jaką mogliśmy zaobserwować w Młodej Polsce. Mieszczący się również na II piętrze, w budynku na Mysiej 3 concept shop to tylko i wyłącznie wyselekcjonowane polskie marki, które podzielone są na dwie kategorie: BASIC i PREMIUM. Według tego podziału zaaranżowano przestrzeń sklepu, dzieląc go na dwie części - pierwszą z ubraniami do 500 zł, drugą 500 zł +. To miejsce z charakterem - sama przestrzeń, zaaranżowana w skandynawskim stylu, minimalistyczna, momentami nawet chłodna zachęca do odwiedzin, a dzięki swojej prostocie pomaga w odpowiedniej ekspozycji towaru. Wśród projektantów i marek znajdziemy tam Jacob'a (zwycięzcę I edycji Project Runway), Polę Rudnicki, Milov, Olgę Jahr, Filipa Rotha, Katarzynę Skorek i wielu innych.
Co mi się spodobało? Przede wszystkim pomysł - podział na dwie strefy, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mogę wspomnieć o logo, które jest równie minimalistyczne co wnętrze, napisane prostą, ale elegancką czcionką, bardzo przejrzyste i zawierające w sobie słowną grę. SVOI, czyli nasi, polscy. Tak trzymać!

Miło mi również poinformować, że w SVOI czeka na Was niespodzianka. Lubię wspierać nietuzinkowe pomysły i cenię kreatywność ludzi, którzy za tym stoją, dlatego też podczas odwiedzin wybrałem kilka ubrań - damskich i męskich, które będą opatrzone specjalnymi zawieszkami i które ja szczególnie Wam polecam!
1 komentarz:

Follow @ myanatomyoffashion