Navigation Menu

Czarna parka Diverse


Cześć!
Dzisiaj chcę zaprezentować Wam bardzo miejską i luźną stylizację, stworzoną w sam raz do spędzania zimy w mieście. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim swobodne kroje i przygaszone kolory. Bazowym elementem stylizacji jest czarna parka polskiej marki Diverse. Dłuższa kurtka z kapturem i ściągaczami w pasie sprawdza się idealnie, podczas codziennego użytkowania. Czarny, uniwersalny kolor pasuje do większości ubrań, a więc jej plusem jest to, że można ją łączyć tak naprawdę ze wszystkim. Jest naprawdę ciepła, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ jestem strasznym zmarzluchem :). Pod kurtkę ubrałem szary sweter, również marki Diverse. Melanżowy sweter idealnie skomponował się z przepasaną w pasie koszulą w zielono-czarną kratę. Koszula w pasie to ciekawy i zawsze niebanalny element miejskich stylizacji, dlatego często stawiam na to rozwiązanie. Pochodzi ona ze sklepu Diverse. Spodnie to jasne jeansy z dziurami na kolanach marki Dr Denim. Całość uzupełniłem sportowymi butami za kostke w białym kolorze - Nike Air Force 1 oraz długim, wełnianym szalikiem w szarym kolorze marki LAVARD.
Kolejny raz do stylizacji wybrałem rękawiczki polskiej marki Napo Gloves. Wykonane z owczej skóry i z powłoką, pozwalającą swobodnie korzystać ze smartfonów. Na zdjęciach prezentuję model Napo Modern. Przypominam o 10% rabacie na zakupy na www.napogloves.com po wpisaniu kodu rabatowego "maof"!

Świetne zdjęcia to jak zawsze robota Klaudii Woźniak! 
https://www.facebook.com/karmel.kw

parka - Diverse, sweater - Diverse, shirt - Diverse, jeans - Dr Denim, shoes - Nike Air Force 1, scarf - LAVARD, gloves - Napo Gloves

3 komentarze:

Follow @ myanatomyoffashion