Navigation Menu

Big city life

Moda uliczna to największa inspiracja. Nie ma lepszej inspiracji niż własne obserwacje. Warszawa to miasto chaosu, który kocham, ale lubię ją też za to, że właśnie tutaj, jak w żadnym innym mieście inspiracje mogę czerpać garściami. Na każdym kroku mijam świetnie ubranych ludzi, od których wyłapuje to co najlepsze. Inwencja twórcza ludzi spotykanych na ulicy to prawdziwa kopalnia pomysłów z których biorę to co najlepsze.
Dzisiaj stylizacja, napisałbym minimalistyczna. Nic oprócz czarnego. Żadnych nadruków i faktur. Po prostu czarny look. Kurtka typu bomber pochodzi z linii Trend z H&M. Lubię ją ze względu na to, że jest ciepła, prosta i wygodna. Często zakładam ją także na koszule, do których nie boję się założyć krawatu. Założyłem pod nią zwykły, basicowy T-Shirt z zamkami po bokach. To nabytek z New Yorkera, w którym często kupuję gładkie T-shirty. Do góry dobrałem spodnie Levi's z second handu z dziurami na kolanach. Buty za kostkę to model od Nike, a czarny snapbackThe End to polski duet Paprocki & Brzozowski.

Miłego oglądania!
L.

Photo Paulina Lipińska
http://lipinskaphotography.carbonmade.comjacket - H&M, T-shirt - New Yorker, pants - second hand, shoes - Nike, snapback - Paprocki & Brzozowski

5 komentarzy:

Follow @ myanatomyoffashion