Navigation Menu

Panther power

Motyw zwierzęce, nadruki i printy z panterami oraz gepardami atakują nas od ubiegłego sezonu. Projektanci, a także marki streetowe w dużej mierze w swoich kolekcjach przemycają motywy zwierzęce na t-shirtach i bluzach. Za nadrukami w panterkę nie przepadam, ale czarna pantera to jeden z moich ulubionych motywów. Dlatego też spodobała mi się bluza od Breaking Rocks Clothing.
Cieszę się, że już mogę ubierać lżejsze ubrania. Gdy się ociepliło od razu wyjąłem z szafy jeansowe katany i skórzane ramoneski. Uwielbiam je!
Jeansową kurtkę z second handu ubrałem z bluzą od Breaking Rocks Clothing. Zastanawiałem się, czy nie lepiej będzie pasować ze skórzaną ramoneską, jednak postawiłem na jeans. Jest bardziej na luzie i moim zdaniem idealnie pasuje. Szare spodnie to slim fity z H&M, bordowe buty pochodzą z ZARY, a Handsome beanie to Syrenka Store.

Enjoy!
L.

sweater - Breaking Rocks Clothing, jacket - second hand, jeans - H&M, sneakers - ZARA, beanie - Syrenka Store


6 komentarzy:

  1. Świetnie wyglądasz. :) Super spodnie, ciekawy mają kolor.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny, casualowy zestaw!

    OdpowiedzUsuń
  3. Masz niesamowitą umiejętność łączenia ubrań w taką całość, że razem wygląda tak świeżo, interesująco i niebanalnie. Świetny styl i smak, bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń

Follow @ myanatomyoffashion